Lewy banner

Stoły do snookera

Partie tego ciekawego sportu można rozgrywać w domach, mieszkaniach, restauracjach, a także klubach. Planując wyposażyć pomieszczenia w nowoczesny stół do snookera, warto zapoznać się z naszą ofertą. Przygotowaliśmy wiele propozycji tego typu wyrobów bilardowych od najlepszych producentów. Jeśli nie mają Państwo pewności, który wariat wybrać, to z przyjemnością pomożemy dopasować produkt spełniający wszelkie wymagania oraz potrzeby!

Czym charakteryzuje się stół do snookera?

Tego rodzaju gra bilardowa ma stosunkowo oryginalne zasady. Do rozegrania partii potrzebny jest blat o sześciu kieszeniach (4 po bokach i dwóch pośrodku). Najwyższa możliwa do uzyskania suma punktów wynosi 155. Snooker został wynaleziony w 1875 roku, od tego czasu zyskał bardzo dużą popularność w wielu krajach.

Tego rodzaju stół bilardowy ma wytrzymały, pokryty wełnianym suknem blat oraz charakteryzuje się nowoczesnym designem. Dzięki temu sprawdzi się zarówno w domach, jak i restauracjach i innych obiektach. Dodatkowo może zapewnić świetną rozrywkę wielu osobom – można przeprowadzić partię w parze lub drużynowo. Ważne, aby w grze w snookera brały udział dwie strony.

Nowoczesne i wytrzymałe stoły bilardowe

Elementy tego typu zajmują dużo miejsca, dlatego też ważna jest dobra organizacji przestrzeni. W celu przechowywania akcesoriów przyda się Państwu wygodna ławka ze schowkiem na kije i kule, która idealnie pasuje do różnych stylów

Stół do snookera to świetna opcja dla profesjonalistów i hobbistów, którym zależy na dobrej jakości. Dostępne w naszej ofercie produkty zostały wykonane z dbałością o najmniejsze detale zarówno w przypadku blatu, jak i pozostałych elementów. Dzięki temu rozgrywka na nich będzie czystą przyjemnością, a same meble będą pasowały do rozmaitych koncepcji aranżacyjnych.

W asortymencie znajdą Państwo rozmaite, profesjonalne stoły od cenionych producentów, a także wiele innych akcesoriów bilardowych, które wspomogą partię. Serdecznie zapraszamy do składania zamówień w naszym sklepie!

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie, czego szukasz