Lewy banner

Stoły bilardowe pool

Chcą Państwo stworzyć ciekawą strefę rozrywki w domu dla rodziny i przyjaciół bądź w prowadzonej restauracji dla klientów? W tym celu warto zainspirować się amerykańskim stylem i postawić na stół do bilarda, profesjonalny bądź do użytku domowego, które przygotowaliśmy w tej kategorii naszego sklepu w wielu wariantach. Znajdą tutaj Państwo modele do gry w pool od takich marek jak Tournament Champion, Europool, Rasson Billards i wiele innych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą!

Jaki stół bilardowy wybrać?

Przede wszystkim należy mieć na uwadze jego wymiary. Decydując się na tego typu zakup, powinni mieć Państwo świadomość, że stoły do bilarda przeznaczone m.in. do lubianej przez wielu gry pool zajmują dużo miejsca. Ich rozmiary wyrażone są w calach. Do najpopularniejszych wariatów należą modele: 7 ft (198 cm x 99 cm), 8 ft (224 cm x 112 cm) oraz 9 ft (254 cm x 127 cm). W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno profesjonalne modele, idealne do doskonalenia umiejętności w tym ciekawym sporcie, jak i propozycje świetne do użytku domowego.

Podczas wyboru odpowiedniego modelu należy kierować się swoim wymaganiami oraz potrzebami. Za uniwersalne warianty, idealnie sprawdzające się w domach, uznaje się stoły do bilarda pool 8 ft. Oczywiście, jeśli dysponują Państwo większym metrażem, to można śmiało postawiać na szersze czy też typowo profesjonalne propozycje.

Nowoczesne stoły do bilarda

Przygotowaliśmy szeroki wybór różnorodnych wariantów, które można również dopasować do stylistyki wnętrza. Oferowane przez nas stoły do bilarda pool dostępne są w wielu wersjach. Kupią u nas Państwo zarówno, klasyczne i tradycyjne modele z wysokiej jakości drewna, jak i bardziej nowoczesne propozycje, idealnie wkomponowujące się w minimalistyczne pomieszczenia. Bez względu na to, który produkt Państwo wybiorą, na pewno pozwoli on na rozegranie setek świetnych partii.

W pozostałych kategoriach znajdą Państwo również profesjonalne akcesoria. W przypadku pytań odnośnie do naszej oferty z przyjemnością pomożemy – serdecznie zapraszamy!

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie, czego szukasz