Snooker

Snooker

Lewy banner

Snooker

Jako marka zajmująca się dostarczaniem najwyższej jakości kijów oraz stołów do bilarda, dbamy także o to, aby mogli Państwo w naszej ofercie znaleźć także niezbędne wyposażenie. Dlatego wśród naszych propozycji oferujemy również sukno bilardowe do gry w snookera, które dostępne jest w wielu wariantach do wyboru. Wśród propozycji dostępne są modele w kilku rozmiarach oraz odcieniach do wyboru: od jasnej zieleni aż po jej głębokie, oliwkowe odcienie.

Niezależnie od wyboru, każde sukno do bilarda snooker, jakie znajdą Państwo w naszej ofercie, zachwyca doskonałymi parametrami. Dzięki zastosowaniu cienkiego splotu z najwyższej jakości materiału, jakim jest naturalna wełna, tkanina zapewnia doskonałą kontrolę nad bilą i spektakularną prędkość. Warto jednocześnie podkreślić, że prezentowane tutaj propozycje używane są podczas największych światowych turniejów takich jak ACBS, French Grand National, British Open, SPA, BAPTO, EUKPF i wielu innych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych produktów bilardowych i wybrania modelu dopasowanego do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie, czego szukasz