Bile, kule bilardowe

Do różnych odmian gry - zarówno poola, jak i snookera, możemy Ci zaoferować nasze bile do bilarda, których mamy w naszej ofercie łącznie ponad 100 propozycji. Zróżnicowanie wszystkich dostępnych opcji obejmuje znacznie więcej możliwości, chociażby pod względem marki, właściwości, a także dostępnych rozmiarów produktów, które dla Ciebie sprzedajemy.

Pozostałe opcje bil bilardowych

Przede wszystkim możemy zaproponować Tobie wiele propozycji, które będą zróżnicowane ze względu na dostępne wymiary – w tym względzie możesz u nas kupić chociażby bile bilardowe o rozmiarach 38, 48, 52,4, a także 57, 2 mm. Biorąc pod uwagę największe opcje, możliwy jest również zakup akcesoriów o średnicy 60,3 mm. Oprócz pełnych kompletów kolorowych proponujemy Ci również pojedyncze bile do bilarda w kolorze białym czy czarnym.

Charakterystyka naszych akcesoriów

Znajdziesz wśród nich zarówno artykuły, które posłużą do profesjonalnej rozgrywki turniejowej, jak i bile bilardowe w wersji treningowej, które będą świetnym wyjściem dla osób początkujących w tym sporcie. Poza tym, są one tworzone w taki sposób, aby charakteryzowały się jak najlepszą odpornością mechaniczną, a także wytrzymałością na działanie promieniowania UV. Jest to zasługą zastosowania do ich stworzenia bardzo dobrej jakości tworzywa sztucznego lub żywicy fenolowej. Są to przede wszystkim artykuły takich firm, jak Europool, Aramith czy Cyclop, dzięki którym będziesz mógł cieszyć się grą przez długi czas.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie, czego szukasz