Lewy banner

Cymbergaj

Jedną z ulubionych atrakcji gości salonów gier jest cymbergaj, którego miłośnikami są zarówno dzieci, jak i dorośli. Dzięki swojej uniwersalności i łatwości w obsłudze stanowi niezbędne wyposażenie każdego lokalu rozrywkowego, dlatego przygotowaliśmy bogatą ofertę zarówno stołów, jak i niezbędnych akcesoriów, które zapewnią doskonałą zabawę.


Stoły do cymbergaja


W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo w pełni wyposażone zestawy do gry marek Power Hockey oraz Buffalo. Maszyny zostały stworzone z najwyższej jakości materiałów oraz zaopatrzone w technologie zapewniające maksimum zabawy i komfortu. W zestawie znajduje się stół z polem do gry, systemem elektronicznej punktacji oraz automatycznym zwrotem krążka po każdym golu, a także wbudowaną dmuchawą. Do zestawów dołączone są również krążki i odbijaki dostosowane do gry, jaką jest cymbergaj. Stół i pozostałe akcesoria zostały wykonane z materiałów odpornych na zarysowania i inne uszkodzenia, dzięki czemu całość będzie cieszyć się doskonałą trwałością przez wyjątkowo długi oraz intensywny czas użytkowania.


Akcesoria do cymbergaja


Dołączone do zestawu wyposażenie zostało zgubione lub uszkodzone? Nic nie szkodzi, ponieważ w ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo wszystkie niezbędne akcesoria do dokupienia. Znajdą Państwo pośród nich bramkę do zestawu COBRA, a także płytkę Opto oraz silnik zwolnienia krążka do modelu Fast Track.


Poza elementami technicznymi, w asortymencie dostępne są także pojedyncze odbijaki w wersji standardowej lub z osłoną, szeroki wybór krążków fluorescencyjnych, gumowych oraz typu twist, a także sukna pod odbijaki. Pośród wyposażenia dodatkowego znajdą Państwo także kompleksowe zestawy oraz specjalistyczne preparaty do konserwacji płyt poliwęglanowych lub metalowych, z których wykonane jest urządzenie cymbergaj.


Stoły i akcesoria w naszej ofercie to szeroki wybór rozwiązań, które sprawdzą się zarówno do użytku publicznego, jak i domowego, dlatego zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszego wyposażenia, pośród którego z pewnością znajdą Państwo rozwiązanie skrojone na miarę Państwa potrzeb i oczekiwań.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie, czego szukasz