Lewy banner

Tarcze

Kompletne zestawy, jak i pojedyncze elementy tworzące tarcze do darta można znaleźć w naszej bogatej ofercie. To przede wszystkim produkty przygotowywane przez firmę Harrows, czołowego dostarczyciela artykułów do tej dyscypliny sportu na świecie, ale także innych producentów, jak chociażby Echowell czy Cyberdine. Mamy propozycje przeznaczone dla różnych graczy - zarówno osób stawiających pierwsze kroki, jak i doświadczonych zawodników, którzy startują nawet w międzynarodowych zawodach.

Dostępne elementy tarcz do darta

Oprócz kompletnych zestawów w wersjach sizalowych, a także elektronicznych, przygotowaliśmy też takie elementy, jak chociażby okrągłe oraz kwadratowe matryce, gumy, ale też czujniki piezoelektryczne, pająki czy oświetlenie do nich, które pozwalają w wygodny sposób zarządzać wszystkimi parametrami światła. Przydaje się to szczególnie w przypadku wykorzystywania tych artykułów w lokalach rozrywkowych, ale także w ramach domowej rozgrywki.

Niektóre z zalet oferowanych tablic do darta

Przede wszystkim przygotowujemy kompletne zestawy, które zawierają wszystkie niezbędne elementy do komfortowej rozgrywki. Poza tym, zostały one wykonane w taki sposób, aby zapewnić jak najlepsze parametry gry, w przypadku doboru sizalu czy drutu do wykonania pól punktowych. Niektóre z nich propozycji posiadają również wieszaki czy szafki, a w przypadku opcji elektronicznej można liczyć na takie możliwości, jak przykładowo wykorzystywanie komunikatów głosowych czy wyświetlacza LCD.

Możliwości wykorzystania

Dzięki temu, że posiadamy najpopularniejsze typy tablic do rzutek, można z ich pomocą sprawić sobie, a także gościom swojego lokalu liczne możliwości zabawy w oparciu o wiele odmian tej dyscypliny sportu. Korzystając szczególnie z tarczy elektronicznej do darta można chociażby próbować takich gier, jak: Count Down, High score, Follow the Leader czy wiele innych opcji, które pozwolą ciekawie spędzić czas. Każda tarcza do darta w naszym sklepie pozwoli na świetną zabawę dla amatorów tej dyscypliny niezależnie od wieku i na każdym poziomie zaawansowania.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie, czego szukasz