Lewy banner

Rzutki

Kilkaset przygotowanych przez opcji rzutek do darta sprawia, że każdy gracz znajdzie wśród nich taki produkt, który spełni jego oczekiwania. Wszystkie te artykuły czołowego producenta sprzętu do uprawiania tej dyscypliny na świecie, firmy Harrows, są dostosowane do wymagań różnych zawodników, zarówno amatorów, którzy stawiają pierwsze kroki w tym sporcie i mają pierwszy raz rzutki do darta w ręce, jak i profesjonalistów, którzy oczekują najwyższych standardów wykonania.

To także wiele artykułów zarówno w opcji z plastikowym grotem softip, jak i również w w wersji metalowej steeltip, przeznaczonych odpowiednio do tarcz elektronicznych, a także sizalowych.

Niektóre atuty naszych rzutek do darta

Mimo że przy tak dużej różnorodności produktów muszą one posiadać odmienne cechy, łączy je przede wszystkim możliwość uzyskania bardzo precyzyjnego uchwytu, dzięki któremu wykonanie zaplanowanego rzutu będzie znacznie prostsze. Jednocześnie każdy znajdzie wśród nich akcesoria o takiej wadze, która będzie odpowiadała jego stylowi prowadzonej rozgrywki. Wykonywane z mosiądzu bądź wolframu barrele dzięki sporej liczbie cięć bardzo dobrze dopasowują się do dowolnej techniki rzucania.

Ciekawa stylistyka

Przy tworzeniu rzutek do darta Harrows każdego z dostępnych zestawów, szczególnie wersji z mosiężnym barrelem, które zostały pokryte dodatkowo ebonitem, znaczenie ma każdy szczegół, w tym również ich wygląd. Ten również jest wyjątkowy, ciekawy i przykuwający uwagę, na który wpływ ma także chociażby wykorzystanie zielonych shaftów w przypadku wersji Veridian, choć godnych uwagi propozycji możemy polecić znacznie więcej.

Rzutki do darta dla każdego zawodnika

Lekkie, bliższe wadze 10 g, jak i cięższe, o przekraczającej 20 g opcje, znajdują się wśród naszych propozycji, niezależnie od Twojego poziomu zaawansowania i własnych preferencji. Dzięki różnemu stopniu frezowania barrela szczególnie bardziej doświadczeni gracze znajdą taki produkt Harrows, który będzie spełniał ich oczekiwania i najlepiej będzie sprawdzał się w ich dłoni.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie, czego szukasz