Stoły Bilardowe

W wielu wymiarach, w tym także w rozbudowanych opcjach przeznaczonych do gry w snookera możesz nabyć w naszym sklepie internetowym stoły bilardowe bardzo popularnych firm: Venom, Rasson, Europool czy Tournament Champions. Będziesz się na nich świetnie czuł zarówno jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z tym sportem, jak i masz już pewne doświadczenie i potrzebujesz sprzętu o nieco bardziej profesjonalnych parametrach.

Ważne cechy naszych stołów bilardowych

Sprzedajemy produkty, które zapewnią Ci niepowtarzalną stylistykę - nowoczesne rozwiązania, jak i pasujące do klasycznych aranżacji produkty. Są to elementy wykonywane z dbałością o detale zarówno pod względem zastosowanych materiałów i technologii do wykonania płyty oraz połączenia elementów, jak i ramy. Możliwy jest również ich łatwy montaż, a także swobodna regulacja, dzięki czemu zapewnią Ci spory komfort użytkowania.

Inne dostępne w sprzedaży elementy

Sam stół do bilarda jest tylko częścią naszej bogatej oferty, którą możemy Ci zaproponować. Dysponujemy również wieloma innymi akcesoriami, wśród których warto wymienić chociażby pokrowce, kleje do sukna czy elementy do łuz czy korony wykonane z plastiku, a także metalu. Poza tym, dostępne są także inne części, które z czasem mogą potrzebować wymiany, takie jak chociażby bandy czy lampy służące do oświetlenia w trakcie gry.

Możliwość wykonania dodatkowych usług

Oprócz sprzedaży stołów bilardowych oraz akcesoriów do nich, możemy również zaproponować Ci dodatkowe usługi związane z tą dyscypliną i przygotowaniem optymalnego sprzętu do gry. Takim działaniem jest przykładowo możliwość wymiany band, która jest wykonywana przez naszych pracowników. Podobnym rodzajem usługi zapewnianej w ramach oferty jest renowacja stołów bilardowych, do których należy chociażby wymiana sukna na nowe elementy. W ten sposób będziesz mieć pewność, że wszystko zostanie przygotowane w pełni profesjonalnie.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie, czego szukasz