Lewy banner

Sukno Bilardowe

Sukno bilardowe w różnych kolorach – zielonym, niebieskim,bordowym i czarnym a także wielu innych propozycjach sprzedajemy dla Ciebie. Sukno spełnia wymagania zarówno osób prywatnych, jak i jest cenione w klubach bilardowych. Profesjonalne sukno bilardowe używane jest przy organizacji turniejów międzynarodowych, jak i rozgrywek klubowych. Możemy również zaproponować Ci akcesoria, które będą przydatne do poprawnej eksploatacji i renowacji sukna stołu bilardowego. Polecamy klej, szczotki i środki do czyszczenia przeznaczonego specjalnie do tych elementów stołu.

Producenci sukna na stół bilardowy

Walorem naszej oferty jest fakt, że możesz w niej znaleźć propozycje wielu producentów, którzy z wielką starannością przygotowują swoje artykuły do wykorzystania w trakcie gier bilardowych. Do najważniejszych firm, które dostarczają sukno do naszego asortymentu zaliczyć można chociażby tak znanych producentów, jak Europool, IWAN SIMONIS, Strachan ,Speedball , A W HAINSWORTH & SONS LTD i Tournament Champions. Są to tylko niektóre z wielu przedsiębiorstw, z których produktów możesz skorzystać, kupując artykuły w sklepie internetowym Bilardmarket.pl.

Najważniejsze cechy produktów

Zapewniamy sukna bilardowe, które charakteryzują się świetną jakością kolorów, co jest zasługą zastosowania naturalnych barwników do uzyskania tego efektu. Poza tym, ważnym atutem wielu artykułów, które można spotkać w naszym asortymencie, jest ich żywotność, gdyż sprawdzą się one nawet w trakcie intensywnej gry przez długi czas. Dzięki nim możliwe jest również uzyskanie bardzo dobrych parametrów gry, a poza tym są cenione są również przez profesjonalnych zawodników, także na szczeblu mistrzowskim. Ponadto, cechują się też bardzo dobrą odpornością na zanieczyszczenia. Sukno bilardowe snooker powinno zawierać 100% wełny , wtedy jest to profesjonalne sukno do gry w snookera. Sukno bilardowe pool zawiera od 30% do 80% wełny , pozostałość materiału to włókno poliestrowe.

Akcesoria do różnych rodzajów gier

Dysponujemy suknem do bilarda, które możesz wykorzystać w najpopularniejszych odmianach tej gry. To nie tylko artykuły, które można stosować do snookera, ale także do poola, czyli dwóch odmian, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród graczy. Łącznie przygotowaliśmy w naszym asortymencie kilkadziesiąt propozycji, dzięki czemu znajdziesz wśród nich artykuł dopasowany do każdego stopnia sportowego zaawansowania.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie, czego szukasz