WINMAU tarcza do darta BLADE 5 Champions Choice

WINMAU tarcza do darta BLADE 5 Champions Choice

267,48 zł

Ilosc

WINMAU tarcza do darta BLADE 5 Dual Core Champions Choice


Najlepsza na świecie tarcza treningowa, zaprojektowana specjalnie by wspomóc graczy w osiągnięciu maksimum możliwości przy użyciu o 50% cieńszych pól podwójnych, potrójnych, oraz środkowych pól (bullseye).
Dzięki wysokiej widoczności, wyjątkowej tecnologii Dual Core i unikalnej technologii Rota-Lock tarcza wspomoze każdego w osiagnięciu szczytu w grze.
Dodaj do tego rdzeń zewnętrzny o niższej kompresją z rdzeniem wewnętrznym o wyższej kompresji i otrzymujesz po prostu najlepszą tarczę treningową na świecie !


Dwurdzeniowa tarcza Blade 5 reprezentuje szczyt technologii i innowacji w darcie.
Ekskluzywna technologia Dual Core zapewnia niższą kompresję na zewnętrznej warstwie, co zwiększa punktową penetrację i zmniejsza ilość "gubionych" rzutek, co umożliwia osiągnięcie wyższych wyników, podczas gdy zwiększona kompresja warstwy wewnętrznej zwiększa opór pod powierzchnią, pochłaniając nadmiar energii kinetycznej w celu poprawy trwałości.
Jednolita gęstość zewnętrznej warstwy i jasna, równomierna powierzchnia gry zwiększa potencjał punktowy i zapewnia doskonałą widoczność.

Tarcza do darta Blade 5 przesuwa granice technologii ustanawiając nowy limit.
Nowa siatka (pająk) zastosowana w tarczy Blade 5 zwiększa pola punktowe odpowiednio o 9mm² dla pól podwójnych i 6mm² dla potrójnych wraz z redukcja powierzchni siatki o 14%, co umożliwia wyższe punktowanie, łatwiejsze grupowanie i zmniejszone ryzyko odbicia.
Największą różnicę zobaczymy w drutach oddzielających poszczególne pola pojedyńcze od podwójnych i potrójnych - są one cieńsze aż o 20%.
Drut oddzielajacy poszczególne pola liczbowe (tzw. drut promienisty, odchodzący od środka tarczy) zminiejszył się natomiast o 10%.

Profil siatki został zmieniony - zamiast 90° mamy 60°, dodatkowo zwiększona została o ponad 20% wytrzymałość siatki gwarantując, że rzutka zsunie się po niej prosto w pole punktowe.
Dodatkowo pole środkowe (bullseye) i pole dookoła wyposażono w ring wzmocniony włóknem węglowym (karbonem) dla mocniejszej powierzchni pozwalającej rzutkom jeszcze łatwiej trafić w odpowiednie miejsce.

Tarcza Blade 5 została wyposażona w system Rota-Lock, trzy punktowy system montażu i poziomowania, zabezpieczający tarczę w miejscu przy jednoczesnym łatwym obracaniu.


 Charakterystyka:
- Tarcza ze zmniejszonymi o połowę polami podwojnymi, potrójnymi oraz bullseye;
- W zestawie mocowanie oraz instrukcja;
- Średnica 450mm, grubość 38mm;


[[en]] {{WINMAU BLADE 5 Dual Core Champions Choice dartboard}}

WINMAU
3023
12 Przedmioty
2021-06-15
Nowy produkt