Lewy banner

Lampy bilardowe

Do komfortowej gry konieczna jest dobra widoczność, a taką mogą zapewnić nasze lampy bilardowe. Dzięki produktom dostępnym w przygotowanej ofercie można w pełni dojrzeć każdy element powierzchni stołu i potencjalne możliwości zagrania, co ułatwi rozgrywkę. Poza tym, dostępne oświetlenie pełni również ważną funkcję estetyczną i stanowi bardzo istotny oraz elegancki dodatek do całego wystroju sali. Można je stosować zarówno podczas amatorskich rozgrywek, jak i profesjonalnych turniejów.

Sprzedawane elementy oświetlenia bilardowego

W naszym asortymencie znajdują się kompletne lampy służące do zapewnienia światła podczas gry w poola, snookera, a także każdej innej odmiany tej niezwykle ciekawej gry, jednak składają się na nią również inne akcesoria. Proponujemy również przygotowane w różnych kolorach czarne, zielone, niebieskie klosze, a także żarówki, czy też pałąki, dzięki którym można wymienić zużyty jeden z elementów, który przestanie poprawnie funkcjonować, bez konieczności wymiany całego sprzętu.

Charakterystyka lamp bilardowych

Są to produkty, które powstają z najlepszych materiałów - chociażby w przypadku klosza z wytrzymałego metalu, a także trwałej na długi czas farby w różnych kolorach, które będą zapewniać elegancję przez wiele miesięcy gry. Potwierdzeniem tych wszystkich zasad wykorzystywanych przy ich produkcji jest oznaczenie CE, które znajdują się na oferowanych artykułach. Zróżnicowanie opcji pozwala zastosować oświetlenie bilardowe w różnorodnych, nawet w bardzo nietypowych wymiarach, dzięki czemu z łatwością można doświetlić każdy element stołu.

Korzyści z ich stosowania

Wykorzystując nasze lampy bilardowe, można zyskać łatwe w montażu, a zarazem stabilne oświetlenie, w których można stosować również żarówki energooszczędne. Ponadto, nasze oświetlenie jest także bardzo uniwersalne pod względem możliwości dopasowania do różnych rodzajów stołów. Większość proponowanych modeli stanowią klasyczne, eleganckie lampy bilardowe, które poza dobrym doświetleniem mogą również zapewnić ciekawą estetykę. Mamy jednak również bardziej nowoczesne propozycje, które są wykonywane z paneli LED, wykorzystywanych również na imprezach rangi mistrzowskiej.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie, czego szukasz