Sisalowe

Sisalowe

Lewy banner

Sisalowe

Chcąc trenować grę w rzutki na najwyższym poziomie lub pozwolić sobie na przyjemną rozrywkę z rodziną, dobrze jest posiadać wysokiej jakości sprzęt. Prezentujemy tarcze sisalowe, przeznaczone do ćwiczeń lub zabawy przy użyciu rzutek typu steeltip. Posiadamy różne modele polecane przez profesjonalistów, a nawet mistrzów świata. W naszym asortymencie znajdują się modele wykonane zgodnie ze ścisłymi standardami międzynarodowych rozgrywek i pucharów, dzięki czemu trening z ich wykorzystaniem przekłada się na realną grę.

Oferowane przez BILARDMARKET tarcze sisalowe występują w różnych wariantach, od tego wybieranego zwykle przez rodziny, aż po najbardziej profesjonalne zestawy, a nawet specjalne oświetlenie. Zastosowanie żarówek ledowych likwiduje cień rzucany przez lotki, dzięki czemu możliwe jest znaczne poprawienie swoich wyników oraz granie nawet w ciemnych pomieszczeniach.

W naszej ofercie znajdziesz produkty o najwyższej jakości w szerokim przedziale cenowym, doskonale dostosowane do Twoich potrzeb.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie, czego szukasz